Služby

Stavební firma Jiří Petřek Vysoké mýto

Firma JIŘÍ PETŘEK se sídlem v obci Vysoké Mýto - Vanice v Pardubickém kraji provádí zemní práce, výstavbu a rekonstrukci budov, silnic, asfaltových ploch, dlážděných ploch zámkovou i žulovou dlažbou, protlaky, demolice, výstavbu a opravy kanalizací a vodovodů včetně domovních rozvodů, výstavbu oplocení, přepravu materiálů a autodopravu. Dále také nabízí prodej a dodávku stavebních materiálů a nářadí, střešních oken RoofLITE a půjčovnu stavební mechanizace.  

Zakázky realizujeme v širokém okolí.

Nabídka našich prací a dodávek:

Zemní práce

Zemní práce v jakémkoli rozsahu - výkopy, hloubení, skrývky, terénní úpravy, protlaky, hutnění, mísení betonu v místě stavby.

Demolice

Demolice a bourání veškerých objektů, včetně přepravy sutě

Průmyslové a občanské stavby

Stavební činnost v oblasti občanských, bytových, rodinných, průmyslových a hospodářských staveb.

Výstavba zpevněných ploch

Výstavba zpevněných ploch včetně zámkové i žulové dlažby.

Vozovky, komunikace, chodníky

Stavby silnic, komunikací, chodníků a jejich rekonstrukce.

Řezání asfaltových a živičných povrchů

Kvalitní řezání živičných, asfaltových a betonových povrchů.

Dílčí stavební práce

Výstavba základové desky, realizace hrubéstavby, dokončení rozestavěného domu, omítky, obkladačské práce, montáž střešních oken, sádrokartonů, zámečnické práce atd.

Kanalizace, vodovod

Výstavba a havarijní opravy kanalizace, vodovodů, přípojek a domovních rozvodů, ČOV, septiků, jímek apod.

Stavebniny

Prodej veškerých stavebních materiálů - cihly, bloky, hydroizolace, tepelné izolace, veškeré betonové výrobky ( dlažby, obrubníky, ztracené bednění, palisády, skruže, zatravňovací dlažba atd.), cement, vápno, suché maltové směsi, lepidla, tmely, suché stavební směsi SAKRET, písky, štěrky, okrasné oblázky, střešní okna RoofLITE, jímky, vodoměrné šachty, vodoinstalační, vodovodní a kanalizační materiál, stavební nářadí, stavební chemie, bazénová chemie a doplňky, ploty a pletiva atd.

Zkušenosti a reference

Zaměstnáváme spolehlivé a zkušené řemeslníky i řidiče. Používáme kvalitní a funkční stroje a vybavení, dodržujeme dohodnuté termíny. Ať už se jedná o zemní práce, demolice, přepravu materiálů, stavebniny, vodoinstalace, stavební práce, nebo autodopravu, můžete se na nás spolehnout. Jsme silná a samostatná firma s výborným zázemím. Těšíme se na úspěšnou spolupráci.

Stavební firma Jiří Petřek Stavební firma Jiří Petřek Stavební firma Jiří Petřek